BEDMINTONOVÁ AKADÉMIA DUNAJSKÁ LUŽNÁ organizuje skupinové a individuálne tréningy pre svojich členov.


Miesto konania tréningov

Tenis – Bedminton Klub Dunajská Lužná

Rekreačná 3, Dunajská Lužná … mapa


Rozpis tréningov

Skupina D1 – hromadný tréning v Dunajskej Lužnej

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
Pondelok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Sára Roháčová / Dávid BUTAŠ / Monika POLÁKOVÁ
Štvrtok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Sára Roháčová / Dávid BUTAŠ / Monika POLÁKOVÁ
Piatok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Sára Roháčová / Dávid BUTAŠ / Monika POLÁKOVÁ

Skupina D2 – tréning vybranej skupiny v Dunajskej Lužnej

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
Utorok18:00 - 19:00Jakub BORGULA / Dávid BUTAŠ
Streda18:00 - 19:00Jakub BORGULA / Dávid BUTAŠ

Hráči trénujúci v Dunajskej Lužnej

HRÁČ
SK.
KAT.
KLUB / TR. ZĽAVA
SZBe 2022
1BAJARÚNAS LukasD1U11--
2BALUCH IgorD2DOSBA Dunajská Lužná#6956
3BORGULA JakubDiDOSBK Šamorín / BKŠ-3#5815
4BORIS DominikDiDOSBK Šamorín / BKŠ-3#5458
5BOŤCHA SebastiánD1U13BK Šamorín / BKŠ-2-
6CABADAJ TomášDiDOS--
7DORIČOVÁ AlžbetaD1U13BK Šamorín / BKŠ-2-
8GARČEKOVÁ TimeaD2U15BK Šamorín / BKŠ-2#6912
9KÁCLOVÁ DominikaD1U15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6918
10KALINA BranislavD1U15--
11KLIČKA MarcelD1U15BK Šamorín / BKŠ-2-
12KOVÁČOVÁ RebekaD1U11BK Šamorín / BKŠ-2-
13KUNA FilipD2U15BK Šamorín / BKŠ-3#6828
14KUNA PavelD2DOSBK Šamorín / BKŠ-1-
15ĽACHOVÁ MelániaD1U15BA Dunajská Lužná#6915
16LIČÁK JurajD1U15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6913
17MAGYAR JakubDiU17--
18MAJEROVÁ ĽubicaD1U11--
19MERTUŠOVÁ AnnaD1U19BA Dunajská Lužná / BADL 2-
20MOJŽÍŠOVÁ ElaD1U11--
21MÓNOSI NicolasD2U19BA Dunajská Lužná / BADL 2#6093
22NAGY TomášD1U11--
23NOVÁK TadeášD1U15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6919
24ONDROVIČ TomášD2DOSSpoje Bratislava#1557
25PALICA JakubD1U17BK Šamorín / BKŠ-2-
26PALICA LukášD1U13BK Šamorín / BKŠ-2-
27PETRO LeonardD2U17BK Šamorín / BKŠ-3#6916
28POLÁKOVÁ MonikaD2DOSBK Šamorín / BKŠ-1-
29ROHÁČOVÁ SáraD2U17BK Šamorín / BKŠ-3#6895
30SUTTON Wilam FilipD1U13BA Dunajská Lužná / BADL 2#6914
31ŠÁNDOROVÁ RékaD2U15BK Šamorín / BKŠ-2-
32ŠIMÚN MatúšD2U17BK Šamorín / BKŠ-2-
33ŠKODÁČEK ŠimonD1U11BA Dunajská Lužná / BADL 2#6924
34TAUBER MartinDiDOS--
35UJHÁZI RóbertD2U19BK Šamorín / BKŠ-2-
36VALOVÁ KatarínaD2U19BA Dunajská Lužná / BADL 2#6922
37VOZÁR JánD1#VALUE!--
38ZÁPRAŽNÝ JakubD1U11--
39ŽÁR Peter D1U11BA Dunajská Lužná / BADL 2#6923