BEDMINTONOVÁ AKADÉMIA DUNAJSKÁ LUŽNÁ organizuje skupinové a individuálne tréningy pre svojich členov.


Miesto konania tréningov

Tenis – Bedminton Klub Dunajská Lužná

Rekreačná 3, Dunajská Lužná … mapa


Rozpis tréningov

Skupina D1 – hromadný tréning v Dunajskej Lužnej

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
Pondelok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Sára Roháčová / Dávid BUTAŠ / Monika POLÁKOVÁ
Štvrtok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Sára Roháčová / Dávid BUTAŠ / Monika POLÁKOVÁ
Piatok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Sára Roháčová / Dávid BUTAŠ / Monika POLÁKOVÁ

Skupina D2 – tréning vybranej skupiny v Dunajskej Lužnej

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
Utorok18:00 - 19:00Jakub BORGULA / Dávid BUTAŠ
Streda18:00 - 19:00Jakub BORGULA / Dávid BUTAŠ

Hráči trénujúci v Dunajskej Lužnej

HRÁČ
SK.
KAT.
KLUB / TR. ZĽAVA
SZBe 2022
1BAJARÚNAS LukasD1U11--
2BALUCH IgorD2DOSBA Dunajská Lužná#6956
3BELOKUR RomanD2U11BA Dunajská Lužná#7202
4BEŇUŠKA MartinD1U11--
5BORGULA JakubDiDOSBK Šamorín / BKŠ-4#5815
6BORIS DominikDiDOSBK Šamorín / BKŠ-4#5458
7BOŤCHA SebastiánDiU13BK Šamorín / BKŠ-2-
8BUTAŠ DávidDiDOSSpoje Bratislava#5366
9CABADAJ TomášDiDOS--
10DORIČOVÁ AlžbetaD1U13BK Šamorín / BKŠ-2-
11FAŠUNG TomášDiDOSSpoje Bratislava#1334
12GARČEKOVÁ TimeaD2U15BK Šamorín / BKŠ-3#6912
13HUDÁK DominikD1U11--
14KÁCLOVÁ DominikaD1U15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6918
15KALINA BranislavD1U15--
16KAZAKOVA MarinaDiDOS--
17KLIČKA MarcelD1U15BK Šamorín / BKŠ-2-
18KOVÁČOVÁ RebekaD1U11BK Šamorín / BKŠ-2-
19KUNA FilipD2U15BK Šamorín / BKŠ-3#6828
20KUNA PavelD2DOSBK Šamorín / BKŠ-1-
21KURUCOVÁ SimonaD1U15--
22ĽACHOVÁ MelániaDiU15BA Dunajská Lužná#6915
23LIČÁK JurajD1U15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6913
24MAGYAR JakubDiU17--
25MAJEROVÁ ĽubicaD1U11--
26MERTUŠOVÁ AnnaD1U19BA Dunajská Lužná / BADL 2-
27MOJŽÍŠOVÁ ElaD1U11--
28MÓNOSI NicolasDiU19BA Dunajská Lužná / BADL 2#6093
29NAGY TomášD1U11--
30NOVÁK TadeášD1U15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6919
31ONDROVIČ TomášDiDOSSpoje Bratislava#1557
32ORNATOWSKÁ Izabela MáriaD1U11BK Šamorín / BKŠ-2-
33PALICA JakubD1U17BK Šamorín / BKŠ-2-
34PALICA LukášD1U13BK Šamorín / BKŠ-2-
35PETRO LeonardD2U17BK Šamorín / BKŠ-3#6916
36POLÁKOVÁ MonikaD2DOSBK Šamorín / BKŠ-1-
37ROHÁČOVÁ SáraD2U17BK Šamorín / BKŠ-4#6895
38SUTTON Wilam FilipD1U13BA Dunajská Lužná / BADL 2#6914
39ŠÁNDOROVÁ RékaD2U15BK Šamorín / BKŠ-2-
40ŠIMÚN MatúšD2U17BK Šamorín / BKŠ-2-
41ŠKODÁČEK ŠimonD1U11BA Dunajská Lužná / BADL 2#6924
42TAUBER MartinDiDOS--
43UJHÁZI RóbertD2U19BK Šamorín / BKŠ-2-
44VALOVÁ KatarínaD2U19BA Dunajská Lužná / BADL 2#6922
45VOZÁR JánD1U13BK Šamorín / BKŠ-2-
46ZÁPRAŽNÝ JakubD1U11--
47ŽÁR Peter D1U11BA Dunajská Lužná / BADL 2#6923